Šetrné praní

Perte své oblíbené prádlo šetrně

Perte své oblíbené prádlo šetrně

Hýčkejte své oblíbené oblečení i jiné textilie citlivým praním. Prací prostředky Jelen vyrábíme z pravého jádrového mýdla s vysokým obsahem přírodních tenzidů a navíc se schválně vyhýbáme chemickým optickým zjasňovačům. Proto vám můžeme slíbit, že vaše prádlo zůstane ve výborné kondicii při častějším praní.

Prádlo je důležité, ale naše pokožka je důležitější!

Myslete při praní sami na sebe. Perte s hypoalergenním Jelenem, který svým přírodním složením krásně chrání vaši pokožku. Přípravky s Jelenem navíc prádlo vždy jen lehounce provoní, cíleně totiž neobsahují žádné škodlivé syntetické parfémy, které by zbytečně podráždily vaši kůži.

Soda
Jelen

Přírodu máme rádi

Přirozeným základem našich mýdel i ostatních pracích prostředků jsou přírodní tenzidy vyrobené z tuků. Ty se snadno odbourávají ve vodě, a tím šetřípřírodu. Jelen se rozhodně nekamarádí se saponáty ani umělými tenzidy vyrobenými z ropy.

Za ohleduplnost ani lásku u nás neplatíte.

Náš Jelen si na nic nehraje a za ohleduplnost a lásku k přírodě, natož k vám, si nic neúčtuje. Prací prostředky s Jelenem dokážeme vyrobit ekologicky a zodpovědně, a přitom udržet jejich nízkou cenu. Chceme, aby si každý mohl dovolit kupovat vysoce kvalitní, moderní a šetrné prací prostředky. Společně dokážeme chránit vaše prádlo, zdraví i přírodu. Perte s Jelenem, perte s láskou.

Jelen mydlo

Odběr novinek

Přihlaste se k nejnovějším nabídkám a slevám